Наші координати

  • Адресам. Харків, вул. Гімназійна наб. 2
  • Телефони(057) 719-8976, (057) 758-8964
  • Emailcontact@scana.net.ua

Приховати

Зв'язок з нами

Технічне обслуговування принтерів, МФУ, факсів та сканерів

Наші переваги

  • Профілактика друкарської та копіювальної техніки
  • Діагностика ушкоджень
  • Ремонт техніки з наданням гарантії на виконані роботи
  • Знижки постійним клієнтам.
  • Індивідуальні ціни для корпоративних клієнтів.
  • Єдина вартість при оплаті готівкою, б/г без ПДВ, б/г з ПДВ.

Ремонт лазерних принтерів
Діагностика, профілактика, ремонт та заміна робочих вузлів монохромних і кольорових принтерів усіх марок HP / Kyocera / Epson / Canon / Samsung Samsung / / Brother / Xerox / Konica Minolta / Lexmark.

Ремонт копірів та МФУ
Діагностика, профілактика, ремонт та заміна робочих вузлів лазерних МФУ та копіювальних апаратів (монохромні, кольорові), всіх доступних виробників та форматів А4, А3 та ін.

Ремонт інженерних систем, плотерів, формату А0, А1, А2
Діагностика, профілактика, ремонт та заміна робочих вузлів професійних інженерних систем великого формату.

Продаж оригінальних запчастин
Продаж оригінальних запчастин та розхідників для всіх видів копіювальної та друкарської техніки, в наявності та на замовлення.

Діагностика та відновлення якості друку

 

При використанні лазерного принтера необхідно мати уявлення які дефекти друку можуть бути викликані неполадками роботи картриджа. Частина несправностей може бути викликана виходом із ладу деяких частин картриджів. Основні комплектуючі картриджа, що підлягають заміні, це фотобарабан, ракельний ніж, магнітний вал, вал заряду (він кротон, вал PCR), доктор лезо (воно ж Doctor Blade). Нижче наведені дефекти друку можуть різко знизити якість друку. Ця стаття дозволить вам отримати уявлення про можливі неполадки виходячи з дефектів, які відображаються на отриманих відбитках.

На відбитку чітко видно розкидані вздовж аркуша точки, їхня поява може свідчити про прокидання тонера на папір із бункера відпрацювання. Причинами такого дефекту може бути: – Переповнення бункера відпрацьованого тонера
– Потрапляння стороннього тіла між фотобарабаном та відновлюючим лезом
Метод усунення:
Розбирання картриджа, чищення леза, що відновлює, очищення бункера з відпрацюванням.

На відбитку з’являється поздовжня сіра смуга з нечіткими краями. Причинами такого дефекту може бути бути:
– Переповнення бункера відпрацьованого тонера
– Потрапляння стороннього тіла між фотобарабаном та відновлюючим лезом
– Погане очищення фотобарабана ракельним ножем від частинок тонера
– Зносом ракельного ножа
Метод усунення:
Розбирання картриджа, заміна, або чищення леза, що відновлює, очищення бункера з відпрацюванням.

На відбитку не рівномірний розподіл яскравості зображення, більш насичене зображення в центрі або по краях листа, внаслідок пропускання великої кількості тонера на магнітний вал. Причина такого дефекту може бути викликана:
– Знос відновлювального леза
– Нерівномірний контакт фотобарабана та магнітного валу
Метод усунення:
Заміна відновлювального леза. Перевірка кріплення картриджа.

На відбитку видно білу смугу з чіткими межами вздовж зображення. Відбувається це, якщо тонер не потрапляє у це місце. Причинами такого дефекту можуть бути: – Потрапляння стороннього тіла між відновлюючим лезом та магнітним валом
– Подряпина на магнітному валі
Метод усунення:
Заміна магнітного валу, очищення леза, що відновлює.

На відбитку по краях листа з’являється стороннє тло, яке повторюється кілька разів з однаковим інтервалом. Причинами такого дефекту можуть бути: – Часткове порушення електростатичних властивостей фотобаробана, що призвело до поганої передачі негативного заряду від заряджального валу
– Знос фотобарабана
Метод усунення:
Заміна фотобарабана.

На відбитку з’являється стороннє тло. Такий ефект може говорити про перенесення тонера на фотобарабан у місця, де немає зображення для друку. Причинами такого дефекту можуть бути: – Використання не підходить тонера
– Забруднення магнітного валу
– Бруд на оптиці апарату
Метод усунення:
Регенерація картриджа, очищення, а також, при необхідності, заміна фотобарабану. Очищення оптики апарату.

На відбитку видно нашарування фрагментів зображення одного на інший, що свідчить про порушення відновлення негативного заряду на поверхні фотобарабану. Причинами такого дефекту можуть бути бути:
– Неякісний контакт заряджального валу
– Знос самого заряджального валу
Метод усунення:
Очищення контактів зарядного валу або заміна зарядного валу.

На відбитку з’являється біла смужка не має чітких кордонів, розташована, як правило, по середині відбитка. Ще одним симптомом може бути збільшення ширини білої смуги з кожним наступним відбитком. Проблема може бути викликана відсутністю тонера, що надходить на фотобарабан. Причиною цього дефекту може бути:
– Закінченням тонера
– Несправність системи подачі тонера
Метод усунення:
Заправка картриджа, перевірка системи подачі тонера.

На відбитку з’явилася темна смуга з обох боків відбитка без явно виражених меж. Поява чорних точок, смуг, що повторюються через рівні проміжки. Причинами даних дефектів можуть бути: – Знос фотобарабана
– Пошкодження поверхні фотобарабана
Метод усунення:
Заміна фотобарабана.

На відбитку часто з’являються смуги, що повторюються. Причиною даного дефекту може бути:
– Вихід з ладу валу заряду
Метод усунення:
Заміна валу заряду.

[/su_column]

Testimonials

Діагностика та ремонт друкарської та копіювальної техніки

Несправності фьюзера (Фьюзер — це гумовий валик з нагріваючим елементом усередині. Він розігріває. і розподіляє тонер по аркушу паперу) – може призводити до порушення закріплення частини зображення, так само на зворотній стороні відбитка можуть бути видно сторонні зображення. Можливі порушення у проходженні аркуша паперу з фьюзера (Застрягання листа). При друку може бути чути скрип.
Несправності лазер-сканера (LSU. Даний блок виконує переведення зображення від контролера до прихованого (латентного) електростатичного зображення на поверхні фотобарабана) — при порушенні роботи LSU на відбитки можуть виникнути такі дефекти, як недостатня яскравість зображення (блідий друк), білі смуги вздовж усього відбитка.
Несправності інтерфейсної плати – вихід з ладу інтерфейсної плати призводить до неможливості використання друкованого або копіювального апарату, до виконання ремонту або заміни плати.

Несправність валу перенесення (він же Magnetic developer Roller, Mag Roller, Developer Roller, вал проявки, вал перенесення зображення, девелопер вал, магнітний вал. Конструктивний елемент лазерного картриджа, який заряджає мікрогранули тонера негативним зарядом та переносить їх на поверхню фотобарабану. ) – несправність роботи магнітного валу може призвести до зменшення контрастності та яскравості зображення на відбитку.
Несправність транспортера паперу — при порушенні роботи цього вузла аркуші паперу застрягають не доходячи до вузла фьюзера.
Несправність дуплексора (Модулі автоматичного двостороннього друку принтера) — при порушення роботи даного вузла, відбиток може застрявати на площині дуплексора без застрягання паперу.
Несправності основного або додаткового лотка — порушення роботи захоплення паперу може спричинити застрягання аркуша паперу відразу при захопленні з лотка подачі, може відбуватися захоплення відразу кількох аркушів паперу, або захоплення паперу в принципі не виконується.

Основною причиною більшості несправностей є забруднення різних вузлів пристрою, потрапляння сторонніх предметів, забруднення поверхонь внутрішніх систем пристрою тонером. Для запобігання порушенням роботи пристрою, ми рекомендуємо проводити профілактику пристрою, а також чищення внутрішніх систем друкарської та копіювальної техніки.

custom_gallery
images not found