Наші координати

 • Адресам. Харків, вул. Гімназійна наб. 2
 • Телефони(057) 719-8976, (057) 758-8964
 • Emailcontact@scana.net.ua

Приховати

Зв'язок з нами

Сервісний центр Kyocera

Наші переваги

 • ТОВ «Скана» є офіційним дилером компанії Kyocera
 • Низькі ціни на друкарську та копіювальну техніку
 • Фірмові комплектуючі та розхідники
 • Гарантія від виробника
 • Гарантійний та пост гарантійний ремонт
 • Знижки постійним клієнтам.
 • Індивідуальні ціни для корпоративних клієнтів.
 • Єдина вартість при оплаті готівкою, б/г без ПДВ, б/г з ПДВ.

View Plans

Продаж оргтехніки Kyocera
Широкий вибір представленої техніки. Низькі ціни. Рекомендації фахівців щодо вибору моделі.

Ремонт оргтехніки Kyocera
Діагностика, профілактика, ремонт та заміна робочих вузлів друкарської та копіювальної техніки Kyocera. Оригінальні комплектуючі.

Комплектуючі та витратні матеріали на оргтехніку Kyocera
Продаж оригінальних запчастин та витратних матеріалів для всіх видів копіювальної та друкарської техніки Kyocera, в наявності та на замовлення.

Основні переваги використання друкованої та копіювальної техніки Kyocera

Зниження собівартості в розрахунку на один відбиток до 40%;
При відносно високій вартості продукції ви отримаєте низьку вартість експлуатації, оскільки всі компоненти пристрою мають значно більший ресурс роботи в порівнянні з аналогами інших виробників

Довговічність та якість друку;
Збільшені ресурси роботи основних компонентів пристроїв сукупності з Японською якістю, дає гарантію на багаторічне використання копіювальної та друкарської техніки виробництва Kyoceraзберігаючи початкову якість друку

Моніторинг та безпека;< span lang=”uk-UA”>
Виробники техніки Kyocera потурбувалися про надання користувачам своєї продукції методів та засобів моніторингу витрат на друк документів, а також забезпечення безпеки доступу до документів, що друкуються

custom_gallery
images not found

Офіційний представник компанії Kyocera

Компанія «Скана» є офіційним представником Kyocera у Харкові. Це дає нам можливість надавати фірмову гарантію виробника на все обладнання, захищаючи своїх покупців від підробок та несумлінного обслуговування.

Співробітники нашого магазину, що займаються продажем принтерів Kyocera, знають про продукт абсолютно все, а тому зможуть підібрати обладнання оптимально підходяще для вирішення саме ваших завдань. Ми реалізуємо поставлені цілі як для невеликих офісів, так і для великих мультиактивних підприємств.

Будь-який принтер Kyocera, куплений у нас, оснащується повним асортиментом необхідних витратних матеріалів, а також запасних частин. Гарантійне обслуговування відповідає всім встановленим нормам та правилам виробника.

Співробітники нашого сервісного центру регулярно вдосконалюють свої навички, навчаються у спеціалізованих центрах Kyocera, що гарантує безперебійну та коректну роботу обладнання після проведення будь-яких ремонтних та профілактичних робіт.